Šachový klub ZAS Zlín - Správný tah

Otevřené Mistrovství ČR 2018 - jednotlivci

19.09.2018 15:23

TJ RESPEKT pořádal za podpory Generali Pojišťovny a.s., Zlínského kraje, ČD a.s, EUROVIA CS, a.s.,Nadace Charty 77 a dalších příznivců                      MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ŠACHU TĚLESNĚ POSTIŽENÝCH MUŽŮ A ŽEN 2018

Turnaj se uskutečnil opět v Horní Bečvě v hotelu DUO od neděle 2.9. do pondělí 10.9. 2018
Ředitel turnaje: Ing. Ladislav Dobrovolský, hlavní rozhodčí: Zdeněk Šnyta.
Hralo se dle pravidel šachu FIDE, švýcarským systémem na 9 kol bez rozdílu postižení a výkonnosti, tempo hry 1,5 hod. + 30 sekund za tah.

Titul mistra ČR v šachu TP získal Valenta Vít. Titul mistryně ČR v šachu TP získala Badačová Irena. Celkovým vítězem je Valenta Vít.

Šachový klub ZAS Zlín mě na šachové soutěži jednoho hráče. Ing Roman  Žák vyhrál dvě partie dvě prohrál a čtyři remizoval. Na startovné listině byl 29 a skončil 31 a získal 4 body. Je to velmi dobrý výsledek a ELO mu bude stoupat.

V rámci turnaje probíhal šachový seminář a Sinutánka s IM Ivanem Hausnerem a společenský večírek. Účastníci turnaje měli zdarma vstup do saunového světa a fitness centra. Neomezené využití vnitřního vyhřívaného bazénu a Kneippova masážního chodníku.